Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
PETRE .C Mr. PETRE .C
Што можам да направам за тебе?
+8615990659864
Разговарајте сега
Контакт снабдувач
 Тел:86-15990659864 Е-пошта:sales@mrecycling.cn
Избрана производи
За нас

Ние сме водечки производител и извозник на машини за соголување на жици во Кина.

Компанијата се наоѓа во градот Таижоу, провинција hejеџијанг.


Специјализиравме во производството на машини за соголување остатоци од бакар / алуминиум, жици за одвојување и рециклирање на жици од старо кабел.

Ние се фокусираме на механичкиот начин за рециклирање и одвојување на жица од старо кабел, спречувајќи загадување на воздухот и секундарно загадување.

Механичко рециклирање, Максимално рециклирање, Мое рециклирање, Машини за DIY.

Крајно решение за жица за отпад од кабел.


Ја поминавме сертификацијата за систем за квалитет ISO9001: 2000 за да обезбедиме квалитет на производот,

имаат TUV CE сертификат за извоз на машини на европскиот пазар.


Добредојдовте домашни и меѓународни повици на клиенти до посети на фабрики и нарачки за комуникација!
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Ние сме водечки производител и извозник на машини за соголување на жици во Кина.

Компанијата се наоѓа во градот Таижоу, провинција hejеџијанг.


Специјализиравме во производството на машини за соголување остатоци од бакар / алуминиум, жици за одвојување и рециклирање на жици од старо кабел.

Ние се фокусираме на механичкиот начин за рециклирање и одвојување на жица од старо кабел, спречувајќи загадување на воздухот и секундарно загадување.

Механичко рециклирање, Максимално рециклирање, Мое рециклирање, Машини за DIY.

Крајно решение за жица за отпад од кабел.


Ја поминавме сертификацијата за систем за квалитет ISO9001: 2000 за да обезбедиме квалитет на производот,

имаат TUV CE сертификат за извоз на машини на европскиот пазар.


Добредојдовте домашни и меѓународни повици на клиенти до посети на фабрики и нарачки за комуникација!
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Product

Whatsapp

За нас

Испраќам барање